Projekty

Developer Crestyl zahájí stavbu rezidenčního projektu Berounská brána

Developerská skupina Crestyl zahájí v dubnu 2017 ve středočeském Berouně výstavbu rezidenčního projektu Berounská brána. Ve dvou etapách vznikne 10 nízkopodlažních bytových domů a 34 řadových domů a dvojdomů. První etapa by měla být dokončená ke konci příštího roku.

„Svou velikostí je Beroun město, které nabízí vše podstatné k životu s veškerou infrastrukturou sociálních i komerčních služeb,“ říká Viktor Peška, obchodní ředitel skupiny Crestyl.

Projektu Berounská brána – vizualizaceProjektu Berounská brána – vizualizaceProjektu Berounská brána – vizualizace

Autorem je studio Ian Bryan Architects. Generální dodavatel stavby zatím nebyl vybrán. První etapa zahrnuje pět bytových domů a část řadových domů a má být podle plánu dokončená ke konci příštího roku. Ve druhé polovině roku 2018 by se mělo začít s výstavbou druhé etapy. Celkem se v projektu Berounská brána počítá se vznikem 81 komfortních bytů v různých dispozicích od 1 + kk až po 4 + kk. Velikost jednotlivých dvoupodlažních domů v řadové zástavbě se bude pohybovat od 130 do 195 m² a všechny budou v dispozici 4 + kk. Součástí nového rezidenčního projektu je i zřízení dvou parků.

tisková zpráva, wd