Projekty

Developer Codeco postaví v Bubenči luxusní rezidenční projekt Villa Atrium

Developerská společnost Codeco začíná stavět v Praze 6-Bubenči rezidenční projekt Villa Atrium. Citlivě doplní stávající vilovou zástavbu sahající až do 2. poloviny 19. století. Na pozemku právě začaly přípravné práce. Samotná výstavba odstartuje v srpnu a její dokončení je plánováno na konec roku 2016. Projekt nabídne nové bydlení v 10 luxusních bytech, z nichž je aktuálně prodáno 30 procent. 

Villa Atrium se bude skládat ze dvou pětipodlažních viladomů, propojených proskleným atriem se schodištěm a výtahem. Byty budou mít dispozice od 3 + kk až po 6 + kk o rozloze 86 až 256 m², u nichž je počítáno i s následnými individuálními úpravami podle požadavků klientů. „Většina bytových jednotek se rozprostírá přes celé patro a jejich terasy a balkony se otevírají do protějšího parku a sousedních zahrad. V domech nebudou chybět byty se zahradou o rozloze až 410 m² nebo prosklené penthousy s velkou terasou umístěné v nejvyšším ustupujícím podlaží. Ke každému bytu náleží až tři parkovací stání a sklep,“ říká obchodní a marketingový ředitel společnosti Codeco Martin Jan.

Villa Atrium – vizualizaceVilla Atrium – vizualizace

U projektu je kladen důraz na prostorné a promyšlené dispozice s dostatkem úložných prostor, vysokou kvalitou standardů a použitých materiálů. Samozřejmostí je také energetická úspornost – projekt se svým průkazem energetické náročnosti budovy řadí do třídy B. Domy jsou umístěny na rohové parcele v místě bývalé. Základní vybavení bytů pochází od předních německých a italských výrobců. Generálním dodavatelem je společnost Podzimek a synové a exkluzivním prodejcem realitní kancelář Svoboda & Williams.

tisková zpráva