Aktuality, Informace výrobců, Průmysl a obchod

Nový web Cemix pro mobilní zařízení

Zjednodušený přístup k informacím, rychlejší orientace, snazší a přehlednější ovládání, progresivní responzivní design – to vše jsou nesporné výhody nového projektu značky Cemix, který se zaměřuje na poskytování sortimentních informací prostřednictvím mobilních zařízení, jako jsou smartphony či tablety.
Cílem veškerých moderních komunikačních technologií je umožnit bezproblémový přístup k informacím a zajistit jejich okamžitou dostupnost bez ohledu na místo nebo čas. Tohoto trendu se rozhodla využít i společnost LB Cemix a ve spolupráci se softwarovými specialisty připravila pro stavební veřejnost modifikaci firemní webové prezentace www.cemix.cz, která umožňuje vyhledání důležitých informací k produktům přímo v terénu – tj. na cestách či na stavbě.
Prostřednictvím chytrého telefonu lze nyní přímo na místě najít mnohem obratněji například technologické řešení, ujistit se o správném způsobu aplikace konkrétního produktu nebo prostě jen nalézt správný kontakt pro okamžitou telefonickou konzultaci. Mobilní web Cemix se jistě stane výbornou pomůckou pro všechny profesionály v oboru stavebnictví.
tisková zpráva