Konference, semináře

Známe nové termíny seminářů Beton University. Znáte je i vy?

Skupina Českomoravský beton vás srdečně zve na semináře 12. ročníku Beton University. V příštím roce jsme si pro vás připravili dvě témata seminářů

Seminář Architektura v betonu se bude věnovat současným trendům v architektuře. Součástí bude i prezentace filozofie přístupu architekta na úspěšných realizacích a představení nástroje pro navrhování betonových konstrukcí. Seminář Architektura v betonu proběhne 4. 3. 2021 v Plzni a 11. 3. 2021 v Ostravě.

Druhý seminář nese název Konstrukce a betony pro jejich zhotovení II. Ten se bude zaměřovat na ultra-vysokohodnotné betony pro zesilování konstrukcí, betony pro vodonepropustné konstrukce a pro speciální zakládání staveb. Nebudou chybět ani praktické informace související s prováděním betonových konstrukcí. Tento seminář proběhne 18. 3. 2021 v Praze a 25. 3. 2021 v Brně.

Z důvodu nejistého vývoje situace týkající se nákazy COVID-19 byly všechny semináře pro rok 2020 přesunuté na jaro příštího roku. Na semináře se snadno přihlásíte pomocí online formuláře na webu www.betonuniversity.cz. Těšíme se na vás!

Zdroj: skupina Českomoravský beton