Konference, semináře, Střechy

Webinář: Fóliové systémy DELTA v konstrukcích střech

Pojistné hydroizolace a parozábrany, neboli fólie pod střešní krytinou a obkladem interiéru se posouvají technikou výroby i technikou zpracování stále vpřed. Zodpovědní výrobci tím reagují na stále se zvyšující nároky na těsnost těchto vrstev střechy, které jsou zásadní pro její funkčnost a to nejen v ploše, ale i v každém detailu.

Detailů je na každé střeše, v závislosti na její tvarové složitosti, více než dost. Komfort bydlení s maximální úsporou energie je obecně stále důležitějším požadavkem. Pro splnění všech standardů a legislativních nároků je potřeba změnit mnohdy zaběhlé postupy, a to jak v navrhování, tak i zpracování fóliových vrstev a zvážit veškeré důsledky, které jejich nesprávným navržením nebo zpracováním mohou vzniknout.

Kdo chce realizovat střechu pouze s filosofií maximální úspory za dílo, nemá jednoduše v tomto technicky náročném světě šanci uspět. Proto je naší snahou podělit se o funkčně zpracované detaily, které se na první pohled mohou zdát neřešitelné, nebo zbytečné.

Cílem je podpořit šikmou střechu jako funkční celek a přiblížit praxí ověřené detailní postupy všem těm, kteří se šikmou střechou pracují i těm, kteří ji vnímají pouze uživatelsky.

Webinář DÖRKEN: Správné provedení detailů fóliových systémů DELTA v konstrukcích střech
Živé vysílání 24.9.2021 od 10:00 do 11:00
Registrace zde

Zdroj: AZ promo