Konference, semináře

Startuje osmý ročník Školy mistrů LB Cemix

Společnost LB Cemix pořádá již 8. ročník oblíbené Školy mistrů. Série bezplatných seminářů startuje 14. února a potrvá až do konce března. Obchodní partneři, realizační společnosti a zájemci z řad odborné stavební veřejnosti se již mohou přihlásit na školení prostřednictvím on-line formuláře na webu www.cemix.cz.

Startuje osmý ročník Školy mistrů LB CemixI pro letošní rok si Cemix nachystal atraktivní program. Firmy, které se specializují na provádění fasád, ocení školení k navrhování a provádění ETICS Cemixtherm a k balkonovým systémům. Další blok seminářů je zaměřen na sanační omítky Cemix, sádrové a vápenocementové omítky nebo podlahové systémy. Účastníci školení se ale také mohou seznámit s kreativními technikami nanášení omítek Cemix MAGIC DECOR, které reprezentují moderní trend v současné architektuře i designu.

Každý účastník vzdělávacího programu obdrží Osvědčení o absolvovaném proškolení a dárek. Jako každý rok je o školení velký zájem, neváhejte se registrovat. Přihlášky jsou k dispozici na: www.cemix.cz/skola-mistru nebo u vašeho obchodně-technického poradce.

tisková zpráva