Konference, semináře

Konference dozorování Brno-2024

Dovolujeme si vás pozvat na již šestý ročník Konference dozorování, která se bude konat 7. března 2024 v Orea Congress Hotelu v Brně.

Konference nabízí unikátní prostor pro diskusi o investorském projektovém řízení dopravních staveb obecně. Budete mít možnost setkat se se zástupci stavebních firem, dodavatelů, státní správy, ale také IT firem z oboru stavebnictví.

Na jaká hlavní témata se letos můžete těšit?

  • Sdílení zkušeností: Možnost naslouchat a sdílet praktické zkušenosti v oblasti investorského projektového řízení dopravních staveb s odborníky a profesionály.
  • Digitalizace a BIM: Přehled o nejnovějších trendech v oblasti digitalizace a Building Information Modeling (BIM) s důrazem na jejich využití v praxi.
  • Zahraniční zkušenosti: Prozkoumání přístupů a postupů v oblasti projektového řízení dopravních staveb ve světě prostřednictvím prezentací a diskusí s odborníky.

Kromě odborného programu je nedílnou součástí konference také společenský večer, který je v ceně vstupného a bude se konat v prostorách hotelu. Využijte tedy příležitost k neformálnímu setkání, navazování nových kontaktů a sdílení názorů mimo prostředí konferenčních sálů.