Konference, semináře

Den dřevostaveb už v říjnu

Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD) bude v říjnu letošního roku pořádat pro všechny příznivce dřevostaveb, zejména však pro ty, kteří se pro výstavbu svého nového dřevěného domu teprve rozhodují, již čtvrtý ročník marketingové akce pod názvem Den dřevostaveb 2017. Jejím cílem bude propagovat u široké veřejnosti kvalitní dřevostavby, a to nejenom vzorové a referenční domy, ale i rozestavěné stavby členských firem ADMD. 

Den dřevostaveb 2017 se bude konat v sobotu 7. 10. 2017 od 10 do 17 hodin, kdy budou otevřeny a zpřístupněny vybrané vzorové, referenční a rozestavěné stavby členských firem ADMD na území celé České republiky.

Akce bude mít moto: Dřevostavby od ADMD = kvalita, jistota a spokojenost zákazníka. Smyslem akce je poskytnout komplexní a kompetentní informace o dřevěných montovaných domech, co nejvíce prezentovat a přiblížit moderní dřevostavby, jejich konstrukci, vlastnosti a samotnou technologii výstavby.

Den dřevostaveb 2017 umožní si domy nejenom prohlédnout na vlastní oči, ale i osahat, prozkoumat všechny detaily konstrukce a dozvědět se od kvalifikovaných odborníků z jednotlivých firem všechny potřebné informace, které při svém rozhodování potřebujete a to např. o aktuálních cenách a slevových akcích, možnostech financování, průběhu stavebního řízení a časovém harmonogramu zakázky, záruce, vybavení domů domácí technikou apod.

Do akce se svými vzorovými domy zapojí většina členů ADMD a počet staveb, které budou moci zájemci dne 7. 10. 2017 navštívit, se bude pohybovat kolem třiceti. Detailní přehled a charakteristiky staveb, včetně adres a kontaktů na stavební poradce je zveřejněn na webových stránkách www.DenDrevostaveb.cz, kde se také dozvíte podrobnosti o soutěži, která bude probíhat na facebooku ADMD.

Jedním z míst, kde si budete moci prohlédnout více domů najednou, je Centrum vzorových domů Eden 3000 v Bauerově ulici 10 v Brně (vedle areálu výstaviště BVV u brány č. 10), kde bude připraven i bohatý doprovodný program včetně občerstvení. Většina firem, které budou v rámci akce své vzorové domy prezentovat, připraví pro návštěvníky různá milá překvapení, např. slevové akce nebo různé soutěže.

Věřím, že akce přinese všem zájemcům, resp. návštěvníkům, nejenom zkvalitnění a prohloubení informací, ale přispěje k dalšímu posílení pozitivního vnímání a povědomí o dřevostavbách. Den dřevostaveb 2017 jistě také zvýší již dnes kladné vnímání dřevěných montovaných domů realizovaných členy Asociace dodavatelů montovaných domů.

Pokud se pro dřevěný montovaný dům na základě prohlídky vzorových domů rozhodnete a smlouvu o dílo se zhotovitelem uzavřete rychle, můžete se již o prázdninách roku 2018 nastěhovat a užívat si příjemného a energeticky úsporného bydlení ve své nové dřevostavbě.

Vratislav Blaha,
předseda Asociace dodavatelů montovaných domů