Konference, semináře

Chytré bydlení a praktické zkušenosti na konferenci Smart Home & perspektivy IoT

Přijďte se inspirovat! Zjistěte, jak lze vylepšit osobní nebo pracovní prostor a čím si můžeme zjednodušit život v inteligentním domě. Jak se vyvarovat nevhodných použití z pohledu člověka s osobní zkušeností? Jak se chytře postavit k přípravě projektu chytré elektroinstalace? Co všechno musí vědět investor a jak správně odladit projekt chytrého bydlení?

Konference Smart Home & perspektivy IoT přinese odpovědi na tyto a další otázky, praktické rady i ukázky rozmanitých realizací nejen u nás, ale například i na východ od České republiky. Máme pro vás speciálního hosta, který se s vámi podělí o zkušenosti s instalacemi chytrých budov v Bhútánu. Těšit se můžete také na další inspirativní realizace chytrých řešení – ať už v domech, bytech, chytrých prostorách komerčních staveb či kulturních objektů. Mezi nimi najdete i netradiční řešení stavby, kde je vše již od základu naopak, což je „Dům vzhůru nohama“ v Liptovském Mikuláši.

Chytré bydlení z pohledu projektanta, dodavatele, realizátora i uživatele vám přináší 3. ročník konference Smart home & Perspektivy IoT, která se koná 19. 9. 2017 v Praze. Konference je akreditována ČKA a je určena těm, kteří se tvorbou moderního bydlení zabývají, zvláště pro architekty a projektanty.

Hlavní tematické bloky:
09:00–11:15 | Blok 1: Smart Home & Perspektivy IoT
11:15–13:00 | Blok 2: Inspirace v realizacích
13:45–16:00 | Blok 3: Zkušenosti pro vaše projekty

Vedle pestrého programu konference i občerstvení, vás čekají také výhry v závěrečném slosování. Můžete se těšit například na bezdrátovou sadu pro chytré bydlení „Dům pod palcem“ od společnosti Elko EP nebo kompaktní interkom „2N® Helios IP Solo s kamerou“ od společnosti 2N Telekomunikace a jiné hodnotné ceny. Účastí na konferenci získáte jako bonus vstupenku na veletrh For Arch od pořadatele veletrhu ABF, a. s.

Přidejte se k tvůrcům chytrého bydlení a nepromeškejte příležitost být o krok napřed! Registrujte se včas! Více informací na www.achb.cz/konference.

Konference bude inspirací také pro architekty či projektanty, kteří se chtějí zapojit do soutěžní přehlídky chytrého bydlení a prostor Smart Space & Living s uzávěrkou přihláškové dokumentace k 30. 11. 2017. Více informací zde.

tisková zpráva

Konference Smart Home & perspektivy IoT