Soutěže

Soutěže od Wienerbergeru znají své vítěze

Ve Wienerbergeru věříme v podporu a motivaci našich zákazníků ke stavbě rodinných domů pro budoucnost. Na první polovinu roku 2024 jsme proto připravili tři velké soutěže – O pořádný dům zdarma, O pořádnou střechu zdarma a O zahradní párty. A nyní nastal ten správný čas představit jejich vítěze.

Soutěž O pořádný dům zdarma

Pan Radim Cahlík se stal vítězem soutěže o stavební materiál pro pořádný dům od Wienerbergeru. Ve výrobním závodě v Novosedlech obdržel poukaz v celkové hodnotě 1 200 000 Kč. Výhra zahrnuje cihly Porotherm v hodnotě 750 000 Kč, základní střešní tašky Tondach včetně doplňkových tašek v hodnotě 150 000 Kč, stropy a překlady Porotherm v hodnotě 100 000 Kč, dlažbu Semmelrock CityTop v hodnotě 100 000 Kč a lícové cihly Terca Abote v hodnotě 100 000 Kč.

Díky této výhře může pan Cahlík postavit moderní, energeticky úsporný a esteticky atraktivní rodinný dům. Výherci ještě jednou blahopřejeme!

Soutěž O pořádnou střechu zdarma

Pan Jiří Šteiner zvítězil v soutěži o pořádnou střechu zdarma. V Lipníku pod Bečvou mu byl předán poukaz na novou střechu Tondach. Výhra obsahuje základní tašky z české produkce pro střechu o velikosti 200 m², keramické doplňky, podstřešní DHV fólii a dvě střešní okna Tondach včetně lemování Thermo.

Obdobnou soutěž vyhrál pan Oldřich Brož na veletrhu Střechy-Solar-Řemeslo 2024. Spolu s manželkou Markétou zažádali o cenovou kalkulaci na střechu Tondach a nyní mohou uplatnit poukaz na rekonstrukci své střechy.

Gratulujeme manželům Brožovým i panu Šteinerovi k nové pořádné střeše!

Soutěž O zahradní párty

Pan Daniel Krajčovič se stal vítězem soutěže O zahradní párty. Vyhrál balíček, který zahrnuje organizaci a zajištění zahradní párty v hodnotě 50 000 Kč kdekoliv na území České republiky. Panu Krajčovičovi gratulujeme k této jedinečné příležitosti užít si nezapomenutelnou zahradní slavnost se svými blízkými!

Nová soutěž o venkovní dlažbu Semmelrock v hodnotě 100 000 Kč

Pokud jste nevyhráli v předchozích soutěžích, nezoufejte. Ve Wienerbergeru jsme připravili další skvělou příležitost, jak ušetřit na stavbě nebo rekonstrukci rodinného domu! Tentokrát soutěžíme o venkovní dlažbu Semmelrock v hodnotě 100 000 Kč! Soutěž je jednoduchá – stačí vyplnit formulář a počkat na vylosování výherce.

Výherní cena zahrnuje poukaz na odběr venkovní dlažby Semmelrock dle vlastního výběru v hodnotě 100 000 Kč. Poukaz je platný do 30. září 2024 a zahrnuje i dopravu do nejbližší prodejny stavebnin nabízející produkty Semmelrock. Nezmeškejte tuto šanci a zaregistrujte se do soutěže ještě dnes! Více o soutěži najdete na našich stránkách www.wienerberger.cz